The Far Frontier

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut YOK
  • Version 1.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Project
Strateji oyunlarını oynamaktan mutlu olan oyuncularımız buraya.

Strateji oyunlarını oynamaktan mutlu olan oyuncularımız buraya. The Far Frontier strateji oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirmeniz mümkün. 

Büyük İmparatorluklar inşa edilir ve devrilirler. Siz halkının kralısınız, imparatorluğunuz yok, hatta doğa bile sizin krallığınıza karşı. Fakat gücün, insanların desteğini kaybetmemesine rağmen, eski imparatorluğun kalıntıları üzerinde yaratılacak olan dünyaya ve sana hala inanıyorlar. Büyük tufandan sonra kurtulanların hepsi sizi takip ederek yeni araziler aramaya başladılar.Bunun üzerine sizde geri kalan halkınızı kurtarmak için filo inşa ettiniz. Tarih kazananlar tarafından yazılır ve bu hikaye sizin olmalıdır. 

Gemilerimiz Adioniya'ya yakın bir fırtınada yakalandı. Adioniya şehri kana susamış orklara ait ve ormanları farklı yaratıkları gizliyor, Ejderhalar hakkında konuşulan efsaneler ve bu topraklarda yaşayan ölümsüz elfler var. Ama seçim hakkın yok, halkının bir eve ihtiyacı var. Düşmanların zaten senin hakkında biliyor, dünyaları şimdi tehdit altında.Halkınız arasında düşmanlarınızı itebilecek kahramanlar var. Oluşturduğunuz kale, her ne pahasına olursa olsun tasarruf etmeniz gerekir, düşmanlarınız orduyu, Şatolar ve Şortları yok edebilecek olağan dışı bir silahı vardır. Savaşçıları hızlı bir zafer için hazır. Savaş makinesi fırlatıldı ve durdurulamadı.

 Oyun sırasında iki oyuncu için bir maç 3 alanı kullanarak savaşmalısınız. Kazanmak için taktik ve stratejik çözümler kullanın. Oyun içerisinde kendinize çeşitli silahlar yaratın ve bu silahların yardımı ile düşmanlarınızı öldürün.

The Far Frontier indir